Zip-guard Wood Stain Heritage

Витрати8-12 м.кв./кварта
Ступінь глянцюнапівматовий
РозчинникВода
Час висихання15хв.-1г - суха на дотик, 4-6г - повторне нанесення.
Упаковка1 кварта (0,946л)
Ціна за 1 кварту198,00 грн
Ціни актуальні з 9/9/2022

БЕЙЦ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ І ВНУТРІШНІХ РОБІТ НА ВОДНІЙ ОСНОВІ

Акрилова на водній основі морилка для дерев'яних поверхонь усередині та зовні приміщень. Швидко сохне. Не лущиться. Надає дереву елегантного благородного вигляду. Різноманітна гама кольорів. Цілком готовий до вживання продукт. Без осадів. Екологічно чистий продукт.

Цей продукт призначений для моріння сухої, чистої, відшліфованої поверхні. Вікна, двері, меблі, паркет.

Доступні кольори: Червоний дуб, золотий дуб, вишня, Махагон, світлий горіх, горіх, темний горіх.

Рекомендації щодо застосування

Нові поверхні

Поверхня має бути сухою (не наносити даний продукт на вологу деревину), вільною від бруду, жиру, олії, залишків клею, пилу від шліфування. Виберіть колір, що Вам сподобався.

РЕКОМЕНДАЦІЯ: Враховуйте, що кожна порода дерева не однаково виглядає під тим самим кольором морилки, тому ми рекомендуємо звертати на це увагу. Морилку можна наносити пензлем, тампоном, розпилювачем. Після висихання поверхня, оброблена морилкою, не шліфується. Шліфування проводьте тільки після нанесення 1 (першого) шару лаку. Фінішне покриття проводити уретановим лаком на водній основі Zip-guard Wood Finish.

Раніше пофарбовані поверхні

Повністю видаліть старе покриття. Використовуйте або абразивні матеріали, або змив старої фарби Zip-Strip фірми Star-Bronze. Відшліфуйте поверхню. Видаліть пил після шліфування. Подальші роботи виконуйте згідно з розділом «Нові поверхні»