Zip-guard Wood Stain Original Interior

Витрати20-24 м.кв./кварта
Ступінь глянцюматовий
РозчинникМінеральний спирт Zip-guard
Час висихання15 хв. - повторне нанесення. 2-3г - суха на дотик. 8-12г – можна наносити лаковий шар.
Упаковка1 кварта (0,946л)
Ціна за 1 кварту552,00 грн
Ціни актуальні з 9/9/2022

БЕЙЦ 'УРЕТАНОВА ФОРМУЛА' ДЛЯ ВНУТРІШНІХ РОБОТ НА РОЗЧИННИКУ

Може застосовуватись як самостійне покриття.

Швидко висихає. Нанесення морилки та покриття за 1 день. Застосовується для всіх дерев'яних поверхонь у приміщеннях. Не наносите на фарбу, прозорі покриття, на іншу морилку.

Цей продукт призначений для моріння сухої, чистої, відшліфованої поверхні. Вікна, двері, меблі, паркет.

Доступні кольори: золотий дуб; червоний дуб; вишня; махагон; горіх; світлий горіх; темний горіх; ебеневе дерево; провінціал.

Рекомендації щодо застосування

Нові поверхні

Ретельно відшліфуйте дерево (при необхідності видаліть старе покриття за допомогою Zip-Strip) наждачним папером. Нанесіть морилку. Надлишок морилки видаліть відразу ж після її нанесення. Для отримання темнішого відтінку оброблену поверхню протріть, дайте 15 хвилин просохнути, нанесіть ще раз. Попрацюйте із текстурою дерева. Після висихання висвітлить морилку (якщо це необхідно), протерши її розчинником фарби. Залишіть на 2-3 години сохнути перед покриттям лаком (рекомендується Zip-guard Wood Finish). Отримане покриття може бути остаточним (без застосування лаку), якщо це задовольняє споживача, бо в його складі присутні компоненти Zip-Guard. Є також чудовим зміцнюючим та кондиціонуючим засобом для деревини. Якщо ви нанесли 2 і більше шарів морилки, - сушіть 8-12 годин або до повного висихання.

РЕКОМЕНДАЦІЯ: Враховуйте, що кожна порода дерева не однаково виглядає під тим самим кольором морилки, тому ми рекомендуємо звертати на це увагу. Морилку можна наносити пензлем, тампоном, розпилювачем. Після висихання поверхня, оброблена морилкою, не шліфується. Шліфування проводьте тільки після нанесення 1 (першого) шару лаку. Фінішне покриття проводити уретановим лаком на водній основі або на розчиннику Zip-guard Wood Finish.

Раніше пофарбовані поверхні

Повністю видаліть старе покриття. Використовуйте або абразивні матеріали, або змив старої фарби Zip-Strip фірми Star-Bronze. Відшліфуйте поверхню. Видаліть пил після шліфування. Подальші роботи виконуйте згідно з розділом «Нові поверхні»