Sherwin-Williams - особливості та відмінності

Фарби Шервін-Вільямс перевершують безліч фарб за якістю, довговічністю та екологічністю. Компанія Шервін-Вільямс відома як найбільший виробник якісних фарб США.

Чому варто користуватися американськими фарбами взагалі:

 1. Нерухомість стає дорожче і дорожче, і фарба як покриття створена для захисту вашої власності. Чим якісніша фарба, тим, як правило, і краще захист. Нікому не спаде на думку заливати навіть у вітчизняний автомобіль неякісне автомобільне масло. Що ж тоді говорити про приватну нерухомість, яка сьогодні коштує десятки та сотні тисяч доларів.
 2. Стандарти за екологічністю в США одні з найжорсткіших у світі, тому фарби Шервін-Вільямс більш екологічні, ніж в інших країнах (особливо за нормами випаровування летких речовин).

Всі фарби компанії Шервін-Вільямс спеціально розроблені для того, щоб навіть людина, яка ніколи не фарбувала у своєму житті, змогла отримати рівну і гладку поверхню найвищої якості. Як правило, якщо маляр колись користувався фарбою Шервін-Вільямс, він не перейде на іншу марку, якщо йому дозволяє бюджет.

Головні особливості та переваги фарб компанії Шервін-Вільямс у порівнянні з продукцією інших виробників:

 1. Крім того, що багато фарб компанії є тиксотропними, вони зовсім не розбризкуються, мають ефект 'саморозгладжування' плівки в процесі висихання. Особливо це очевидно в порівнянні з акрилатними фарбами або фарбами на основі ПВА, після висихання яких поверхня нерівна і рябить.
 2. Порівняно зі звичними фарбами фарбам Шервін-Вільямс достатньо одного більш тонкого шару при нанесенні, а завдяки кращій покриваності, фарби мають економічнішу витрату.
 3. На відміну від європейських фарб, де в якості сполучного використовується акрилат сополімерний латекс, майже всі фасадні та преміальні внутрішні фарби Шервін-Вільямс виготовлені на основі 100% акрилу. Говорячи простими словами, молекулярне з'єднання '100% акрил' має у своїй основі більш короткий молекулярний ланцюжок і міцнішу структуру поверхні. Цим забезпечується висока міцність цих фарб та пружність плівки покриття, а також довговічність. 100% з'єднання акрилу також дозволяє наносити фарбу Шервін-Вільямс майже на будь-яку поверхню (кам'яні фасади, цегла, метал, дерево та ін.).
 4. 'Розумна фарба'. На відміну від європейських акрилатних фарб, які густі та виглядають як желе, фарби Шервін-Вільямс більш «рідкі» на вигляд, але мають кращу покриваність. Завдяки цьому досягається безпрецедентна зручність у роботі, задоволення від процесу фарбування та Вам не обов'язково бути професійним маляром, щоб досягти бажаного результату, фарба прощає та згладжує помилки у фарбуванні.
 5. Фарби для внутрішніх робіт Шервін-Вільямс мають збільшений час висихання в порівнянні зі звичайними фарбами. Це спеціально зроблено для того, щоб фарба не залишала смуг при висиханні на стелі та стінах.
 6. Фарби Шервін-Вільямс відповідають найвищим екологічним та санітарним стандартам і практично не мають запаху. Фарби для внутрішніх робіт - «Нагтопу» і т.д., спеціально розроблені для фарбування офісів та адміністративних будівель, дозволяють фарбувати експлуатовані приміщення швидко та якісно.
 7. На відміну від європейських акрилатних фарб, які мають густішу консистенцію і виглядають як желе, фарби Шервін-Вільямс більш рідкої концентрації і вони не потребують більш тривалого змішування перед вживанням. Така особливість матеріалу сприяє більш якісному та довговічному покриттю. Завдяки цьому фарби Шервін-Вільямс зручні у роботі для всіх рівнів кваліфікації від фахівця до дилетанта. Вони скорочують час роботи над проектом і завжди несуть 100% - хороший результат.
 8. У більшості виробників будівельних фарб існує проблема з нанесенням темних або яскравих тонів. Найчастіше є труднощі при покритті яскравими тонами. Зазвичай потрібно нанести 2-3 шари, щоб отримати необхідний результат. Компанія Шервін-Вільямс вирішила цю проблему більш продуктивним способом: були розроблені ґрунтові покриття різних відтінків, щоб споживач міг вибрати фарбу та ґрунтове покриття та отримати хороший результат при виконанні різних робіт.
 9. Деякі фарби компанії Шервін-Вільямс здатні покривати поверхню в один шар. Щільність покриття залежить від типу фарби та її відтінків. Цьому сприяють різні види ґрунтових покриттів для різних поверхонь.
 10. Компанією Шервін-Вільямс розроблені фарби, що відповідають санітарним вимогам для використання у приміщеннях з підвищеною вологістю. Вони зупиняють зростання грибкових бактерій у приміщеннях, де вологість перевищує 80-100%.
 11. Фарби компанії Шервін-Вільямс мають більш довгий у порівнянні зі звичайними фарбами час полімеризації, тому мити і терти її рекомендується через 21 добу після фарбування.
 12. Завдяки особливій формулі фарби мають в'язкість, що розподіляється. Це зменшує трудомісткість вживання цих фарб, а також, що суттєво важливо, скорочує час на виконання робіт, що дуже важливо для професійних будівельників та замовників.
 13. Фарба має дуже гарне зчеплення з будь-якою поверхнею, що також скорочує час роботи та покращує якість.
 14. Деякі види фарб компанії Шервін-Вільямс мають гарантію до 15 років і більше за правильного дотримання технології нанесення.
 15. Всі фарби компанії Шервін-Вільямс мають гарну гігроскопічність, що забезпечує гарний екологічний баланс у приміщеннях, кажучи простою мовою, фарба здатна «дихати» та пропускати повітря.
 16. Фарби Шервін-Вільямс популярні як у США та Європі, так і у Канаді та Мексиці. Оскільки різниця клімату дуже важлива, компанія Шервін-Вільямс особливу увагу звернула на розробку фасадних систем. Навіть за 5-10 років після нанесення пофарбований фасад виглядає як новий.
 17. Для досягнення найкращого результату необхідно використовувати лакофарбовий інструмент Шервін-Вільямс.