Sherwin-Williams Duration Home Interior Acrylic Latex

Витрати35 - 40 м.кв./галон
В'яжуча речовинастирол-акрил
Сухий залишок54 ± 2 %
Маса в галоні4,9 кг
Ступінь глянцюглибокоматовий (Flat), матовий (Matte), напівматовий (Satin)
Розчинниквода
Час висиханняв умовах +25°С та 50% відносної вологості повітря на 'відлип' 1 година. Повторно наносити фарбу через 4 години.
Упаковка1 кварта (0,872-0,946 л),1 галон (3,48-3,785 л) , 5 галонів (18,1-18,925 л)
Ціна за 1 кварту981,00 грн
Ціна за 1 галон3999,00 грн
Ціни актуальні з 12/11/2023

Довічна гарантія від виробника!

Високоякісна фарба не має аналогів у європейських виробників.

Краща акрилова тиксотропна фарба для внутрішніх робіт, яка після нанесення має матовий вигляд, розроблена на основі останніх наукових досягнень та інновацій, має безпрецедентно високу стійкість до миття, подряпин і пошкоджень. Завдяки особливій формулі не дозволяє бруду проникати під покриття, що дозволяє легко видаляти плями з поверхні.

Розроблена для фарбування вологих та інтенсивно використовуваних приміщень (ванні, коридори, житлові та офісні приміщення).

Має низький вміст летючих органічних сполук і дуже слабкий запах. Антибактеріальна, містить речовини, що пригнічують ріст цвілі і уповільнюють розвиток бактерій на поверхні. Вирізняється високою опірністю до вицвітання. Призначена для нанесення на штукатурку, гіпсокартон, шпалери під фарбування, деревоволокнисті плити, цегляну та кам'яну кладку, а також, метал та пластик, для фарбування труб, опалювальних приладів та батарей з нагріванням до 80°С. Це покриття 'преміум' класу відповідає стандарту Green Sure (гарантія безпеки для навколишнього середовища) компанії 'Sherwin Williams TM', що говорить про найвищий рівень екологічної чистоти в сукупності з найвищими технічними та експлуатаційними характеристиками продукту. Фарба не містить ртутних та свинцевих добавок, не займається.

Фарба також забезпечує:

  • високі маскуючі та декоративні якості поверхні;
  • довговічне фінішне покриття;
  • захист від утворення здуття, відшаровування та лущення;
  • містить антибактеріальні компоненти, що запобігають появі плісняви.