Фарби Sherwin-Williams (США)

Шервін-Вільямс - це найбільший виробник лакофарбової продукції в США, це найвідоміша фарба в США, це транснаціональна корпорація з оборотом 8,02 млрд доларів за 2007р. Компанії належать більше 34 заводів та 3200 власних фірмових магазинів, найбільша мережа магазинів фарб у США.

Американська компанія Шервін-Вільямс - світовий лідер у галузі лакофарбового виробництва, була заснована в 1866 році. З моменту свого заснування компанія робила ставку на нові технології та впровадження інновацій.

Через 11 років після свого заснування, в 1877 році, компанія Шервін-Вільямс здійснила переворот у лакофарбовій промисловості, запатентувавши виробництво фарб у герметичній банці. З того часу компанія не перестає бути лідером у розробці нових високоякісних покриттів на базі новітніх технологій та найталановитіших людських ресурсів. Сьогодні компанія має кілька постійно працюючих дослідницьких центрів з безліччю лабораторій.

 

Центральний старий офіс компанії. Сьогодні будівля повністю належить компанії.

Одна з останніх розробок - лінійка фарб Duration з довічною гарантією та властивостями, аналогів яких у фарб інших виробників не існує.

Перевага Шервін-Вільямс - це лідерство на світовому ринку ЛКМ завдяки передовим технологіям, екологічно чистому виробництву, новітнім розробкам та ексклюзивним матеріалам.

Контроль якості Шервін-Вільямс сертифікований стандартом ISO 9001:2001 та відповідає найвищим стандартам екологічності, особливо позначені маркою GreenSure.

Продукція Шервін-Вільямс відповідає федеральним сертифікаційним вимогам США, Європи, Російської Федерації та України. Завдяки своїй екологічності, фарби та емалі Шервін-Вільямс рекомендовані для застосування в дитячих, освітніх, лікувально-профілактичних закладах (школи, дитячі садки, лікарні тощо).

Оскільки фарби компанії Шервін-Вільямс відомі як одні з найякісніших, їх активно використовують при фарбуванні історичних будівель та відомих об'єктів:

Статуя свободи, Нью-Йорк. Використано індустріальні покриття компанії Шервін-Вільямс.
Білий дім, Вашингтон. Понад 25 років використовуються лаки для підлоги компанії Sherwin-Williams.
Напис 'Hollywood' пофарбований фасадною фарбою компанії Sherwin-Williams.
Міст 'Золоті ворота' пофарбований фарбою Sherwin-Williams.

Вся представлена ​​лакофарбова продукція Шервін-Вільямс вироблена у США виключно для внутрішнього ринку.