Purdy® White Dove™

Найпопулярніший ролик Purdy може використовуватися з будь-якими фарбами та зовнішніми покриттями, особливо там, де потрібно отримати виключно гладке покриття. Серія White Dove™ має високу щільність тканинного покриття валика, зробленого з Dralon® - похідної нейлону, яке вільно вбирає фарбу під час занурення та віддає прикриттю, забезпечуючи легке кочення та високоякісний результат. Особливість покриття White Dove™ – тисячі мініатюрних ниток, що залишають тисячі крихітних пофарбованих поверхонь для гладкого, чудового результату. Акрилове волокно високої щільності також сприяє перенесенню великої кількості фарби, забезпечуючи поліпшену ефективність і продуктивність.

Размір валика - 9" (228мм);

Висота ворса - 1/2"; 3/8" (12,7мм; 9,4мм);

Ціна - 240,00 грн

 

Purdy® Golden Eagle™

Purdy’s Golden Eagle™ покриття ролика тримає більше фарби, що дозволяє закінчувати роботу по фарбуванню швидше. Зроблений із зв'язаних волокон поліестеру високої щільності, валик бере велику кількість фарби та відпускає її дуже рівномірно. Валик чудово підходить для використання з фарбами на олійній основі або водними фарбами, для внутрішніх або зовнішніх робіт.

Розмір валика - 9" (228мм);

Висота ворса - 1/2"; 3/4" (12,7мм; 19,05мм);

Ціна - 240,00 грн

Contractor Series® Soft Woven Roller Cover

Contractor Series® Soft Woven має щільне тканинне покриття ролика і дає особливо рівний, без фактури шар для будь-яких латексних або масляних покриттів. Кращий валик для атласних прикриттів та покриттів напівблиску – екстраплотне кручення нитки дає найгладший результат.

Розмір валика - 9" (228мм);

Висота ворса - 1/2"; 1/4"; 3/8" (12,7мм; 6,35мм; 9,4мм);

Ціна - 240,00 грн

 

Contractor Series® Microfiber Roller Cover

Покриття ролика Contractor Series® Microfiber тримає більше фарби для меншої кількості походів до лотка з фарбою. Надзвичайно м'яке волокно залишає гладкий результат будь-якої поверхні. Рекомендується для будь-яких фарб.

Розмір валика - 9" (228мм);

Висота ворса - 9/16" (14мм);

Ціна - 240,00 грн