Остання еволюція в інтер'єрних фарбах

Ознакою високої екологічності продукції за американськими стандартами є не тільки її нешкідливість, а й позитивний вплив на оздоровлення людини або навколишнього середовища.

Остання еволюція в архітектурних покриттях для стін створила продукти, які роблять вагомий внесок у збереження та очищення внутрішнього середовища, і мають нульовий вміст ЛОС. Нові технології лакофарбових покриттів можуть реально допомогти скороченню викидів ЛОС, що виділяються іншими матеріалами та предметами, що знаходяться у приміщенні та покращити якість повітря.

Ефективно допомагає вирішувати подібні завдання одна з новинок компанії Sherwin-Williams - акрилова інтер'єрна фарба Harmony з преміальною продуктивністю.

Завдяки новітнім технологіям покриття Harmony має унікальні властивості:

  • Інноваційна технологія зниження концентрації формальдегіду та інших альдегідів сприяє кращій якості повітря в приміщенні та допомагає реально знизити рівень летких органічних сполук (ЛОС) у приміщенні з потенційних джерел, таких як килими, шафи, ламінати, ДВП, тканини та інші будівельні та ізоляційні.

Зниження концентрації формальдегідів відбувається на молекулярному рівні. Коли газоподібний формальдегід вступає в контакт з поверхнею, яка була пофарбована покриттям з технологією формальдегідозниження, фарба руйнує органічну сполуку, буквально розриваючи вуглецевий ланцюг, і перетворює молекули газу на молекули води та інертного газу, який нешкідливий для людей. Тривалість дії та здатність покриття зменшувати запахи та знижувати рівень формальдегіду залежить від концентрації, частоти впливу та площі пофарбованої поверхні. Чим більше пофарбованої площі, тим вище показники. Термін служби покриття та частота очищення не впливають на ефективність технології.

  • Технологія, що дезодорує, допомагає знизити загальні запахи в закритих приміщеннях, також зменшити навколишні запахи органічного походження, від домашніх тварин, приготування їжі та запаху диму. Тому повітря залишається свіжим набагато довше, що робить покриття Harmony ідеальним для потреб великої родини, закладів охорони здоров'я, освітніх, комерційних та житлових проектів.

Запахознижувальне покриття організовано таким чином, що може фізично видалити молекули речовин, що неприємно пахнуть з навколишнього середовища, нейтралізувати їх і поліпшити загальну якість повітря.

При повітряно-краплинному впливу молекули запаху вступають у контакт з поверхнею, покритою фарбою Harmony, смердючі з'єднання руйнуються і розсіюються в буквальному значенні.

Фарба нейтралізує запахи багато років.

Миття стін не впливає на запахознижувальну здатність фарби.

Слід зазначити, щоб уникнути плутанини, що існує різниця між запахознижувальним покриттям та покриттям зі слабким запахом.

Додаткові переваги інтер'єрної фарби Harmony ТМ Sherwin Williams:

  • Наявність антимікробних добавок, які перешкоджають зростанню плісняви ​​та грибка на поверхні фарби;
  • Фарба має чудову укриваність (126%) і довговічність покриття;
  • Має відмінну стійкість до частого миття та тертя;
  • Нульовий вміст ЛОС відповідає найсуворішим нормам вмісту летючих органічних сполук, що гарантує санітарну безпеку, в т.ч. для алергіків;
  • Має обмежену довічну гарантію на термін служби домоволодіння.

Незважаючи на розширені можливості, фарба Harmony наноситься тією ж технікою, якою застосовуються звичайні покриття – це найкраще покриття!