Лаки LNL - рекомендації щодо нанесення та догляду

 

ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОРИСТАННЯ

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ. Перш ніж наносити лак на всю поверхню, протестуйте його на невеликій ділянці.

Підготовка нових або нещодавно відшліфованих підлог/дерев'яних поверхонь. Перш ніж наносити лак, підготуйте поверхню. Прошліфуйте, використовуючи шліфувальну сітку #100 - #150 або наждачний папір. Підметіть поверхню і ретельно пропилососьте її. Протріть поверхню вологою ганчіркою, що не залишає ворсу.

Підготовка попередньо лакованих підлог або дерев'яних поверхонь. Видаліть старий лак. Переконайтеся, що на поверхні підлоги немає воску та жиру. Далі дотримуйтесь рекомендацій щодо підготовки нової поверхні. Якщо лак складно видалити, прошліфуйте робочу поверхню дисковою машиною #100 - #150, наждачним папером #180 або шліфувальною сіткою. Підметіть поверхню і ретельно пропилососьте її. Протріть поверхню вологою ганчіркою, що не залишає ворсу.

Механічно розмішайте вміст банки. Дайте речовині осісти протягом 10 хвилин. Здійснюйте нанесення в кімнаті, що добре вентилюється, за допомогою нейлонової кисті або синтетичного аплікатора для водорозчинних покриттів. Запобігайте попаданню прямих сонячних променів.

У поздовжньому напрямку, починаючи від вихідної стінки, виливайте лак на підлогу у формі смуги шириною 10 см. Намагайтеся наносити лак уздовж деревних волокон. Використовуючи попередньо змочений у лаку аплікатор або пензель, розтягніть смугу лаку по підлозі до протилежної стінки. Потім поверніть кисть у зворотному напрямку, не відриваючи її від підлоги. Наносите кожен новий шар паралельно до попереднього. Пропущені ділянки необхідно негайно зафарбовувати. Термін служби лакового покриття залежить не тільки від догляду за ним, а й від товщини шару лаку. Тому необхідно стежити, щоб шар лаку був достатнім.

НАНЕСЕННЯ НА МОРЕНУ ПОВЕРХНЮ. Рекомендується перевірити адгезію лаку Last•n•Last 700A(1500) до морилки іншого виробника. Рекомендується поєднувати лак Last•n•Last 700A(1500) і морилку Zip-Guard Wood Stain. Морена поверхня має висохнути протягом 24 годин. Переконайтеся, що поверхня повністю висохла, перш ніж покривати її лаком.

ЧИСТКА ІНСТРУМЕНТУ виконується водою.

ДОГЛЯД ЗА ПОВЕРХНЕЮ. Полірування не потрібне. Рекомендується використовувати очищувач для підлоги Polycare. Він містить унікальну формулу, де немає мила, яка нешкідлива для лакованих, поліуретанових поверхонь. Регулярний догляд за допомогою засобу Polycare  підвищує термін служби лакового покриття.

 

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Уникайте контактів речовини зі шкірою. При попаданні лаку в очі негайно промийте їх водою протягом 15 хвилин, під час контакту лаку зі шкірою, промийте забруднені ділянки водою з милом. Зберігайте у недоступному для дітей місці.