Лаки США

Для обробки дерев'яних виробів, човнів, антикваріату, паркетних підлог ми пропонуємо лаки компанії Absolute Coatings Inc - лідера в розробці та виробництві професійних засобів найвищої якості з обробки деревини, представлених торговими марками Last-n-Last та Zip-Guard.

Для паркетних робіт - це лаки LNL-1500 (15 років гарантія) та LNL-700A (7 років гарантія), що мають у своєму складі оксид алюмінію, що збільшує міцність, та використовують технологію Microban®, яка перешкоджає появі та розмноженню мікробів на поверхні паркету.

Для зовнішнього застосування - LNL Oil H2O (що використовують технологію 'олія у воді') та LNL Oil (містить олію у складі лаку), дають міцне покриття завдяки уретановій основі та дбайливо оберігають деревину завдяки наявності олії. Забарвлені дерев'яні вироби надовго зберігають свіжий, гарний зовнішній вигляд.

Лаки Zip-Guard на водній основі та на розчиннику надають відмінну якість за невисоку ціну. Маючи уретанову формулу, вони дуже універсальні і підходять як для різних дерев'яних виробів, так і для паркету.