ТМ Titebond® (Тайбонд) – лідер у галузі склеювання виробів з деревини, бренд компанії Franklin International.

Компанія тривалий час утримує тверді конкурентні позиції за рахунок професійного підходу до справи, технічної оснащеності виробництва, високих стандартів якості та гнучкої цінової політики.

При виборі клеючого складу варто звернути особливу увагу на матеріал марки Titebond III Ultimate Wood Glue. Titebond® III є найбільш передовим клеєм для деревини, доступних на сьогодні.

Він поєднує в собі міцність, шліфування, простоту використання та очищення, великий робочий час з міцністю і водостійкістю поліуретанів. Цей професійний склад по праву вважається проривом у клейових технологіях. Він виготовляється на основі запатентованого полімеру та відповідно до DIN EN 204 максимально наближається до класу вологостійкості D-4 (зовнішнє використання та тривала експлуатація у приміщеннях з високим рівнем вологості).

Завдяки оригінальному складу, Ultimate Wood Glue наділений комплексом переваг, серед яких варто відзначити:

  • Міцність клейового шва сильніша, ніж міцність самої деревини;
  • Універсальність використання (холодний і гарячий метод склеювання будь-яких порід дерева, багатошарового пластику, шпону, МДФ, ДВП та ДСП);
  • Може використовуватися у виробах які стикаються з продуктами харчування;
  • Підвищена вологостійкість клейового шва;
  • Гарна переносимість температурних коливань.

Для побутових потреб можна використовувати практично всю лінійку клею для дерева компанії Franklin International, але більш ніж підійде Titebond II Premium Wood Glue. Titebond II – професійний, однокомпонентний промисловий вологостійкий клей. Клас вологостійкості D-3. Ідеально підходить як для більшості виробничих робіт, так і в побутовому використанні. Підходить для збирання меблів, у столярному виробництві, нанесення ламінату, постформінгу, шаруватих пластиків, натурального шпону, МДФ, ДВП, ДСП, фанери, холодним чи гарячим методом. Для будь-яких застосувань з використанням гарячого пресування, виготовлення зовнішніх дверей, вікон, з'єднань типу шип/паз, шпунт, гребінець. Особливості:

  • міцність клейового шва сильніше, ніж міцність самої деревини;
  • для внутрішнього і зовнішнього застосування;
  • не токсичний, не абразивний (не тупить ріжучий інструмент);
  • витримує 5 циклів заморожування-розморожування.

Компанія Franklin International витрачає багато коштів на вдосконалення існуючих та розробку нових клейових технологій для виробництва високоякісних клейових систем. Постійна прихильність фірми до науково-дослідних робіт дозволяє пропонувати ринку найпередовіші технології та продукти. Також ТМ Titebond пропонує унікальну програму з герметиків та монтажних клеїв, клеїв для паркету та різних підлогових покриттів.