Sherwin-Williams Faux Impressions Quartz Stone Gold

Витрати5-9 м.кв./галон (залежить від товщини плівки та текстури поверхні)
В'яжуча речовинаАкрил
Сухий залишок52 ± 2%
Маса в галоні2,95 кг
Ступінь глянцюматова
РозчинникВода
Час висиханняв умовах +25°С та 50% відносної вологості повітря на “відлип” 1 година. Повторно наносити фарбу через 4 години.
Упаковка1 галон (3,785л)
Ціна за 1 галон900,00 грн
Ціни актуальні з 9/9/2022

Гарантія від виробника 5 років

Декоративне покриття з ефектом під золотистий кварц серії «FAUX IMPRESSIONS™» є інноваційним покриттям з яскраво вираженим блиском. За допомогою валика наноситься набагато легше, ніж аналогічні покриття інших виробників. Залежно від способу обробки, можна створювати кілька унікальних текстурних ефектів: кварц з розводами, гладкий кварц, кварц металік з бороздками. Декоративне покриття з ефектом під золотистий кварц використовується для внутрішніх робіт і наноситься на такі загрунтовані поверхні: гіпсокартон, ДВП, штукатурка, дерево, кам'яна поклажа, цемент, цегла і т.д. Чи не вицвітає.

Ґрунтування (на розсуд). Якщо пофарбована поверхня в хорошому стані, ґрунтування не потрібне. Нова поверхня завдяки ґрунтуванню набуде рівномірного вигляду. За бажання колір поверхні можна змінити, для цього на загрунтовану поверхню нанесіть потрібного кольору фарбу «Duration» для внутрішніх робіт глибоко матового ступеня глянцю.

  • Гіпсокартон, штукатурка, дерево, ДВП. Зашпаклюйте всі тріщини та прошліфуйте поверхню до гладкого вигляду. Видаліть пил після шліфування. Заштукатурену поверхню необхідно витримати. Фактурну, пористу або м'яку штукатурку необхідно обробити розчином оцтової кислоти та води (0,5 л: 3,78 л). Повторюйте процедуру, поки поверхня стане твердою, потім обробіть чистою водою і просушіть. Дерев'яну поверхню прошліфуйте абразивним матеріалом, потім зашпаклюйте шви, тріщини та щілини, прошліфуйте поверхню до гладкого вигляду. При необхідності нанесіть латексну ґрунтовку для стін та дерева для внутрішніх робіт «Premium».
  • Камінь, бетон, цемент, будівельний блок. Усі поверхні необхідно витримати протягом 30 днів. Видаліть з поверхні всі зайві речовини. Якщо фарбування необхідно здійснити раніше, ніж через 30 днів, витримайте поверхню протягом 7 днів і за потреби нанесіть грунтовку Loxon Concrete Masonry Primer.

НАНЕСЕННЯ. Не розчиняти. Підготуйте і за потреби загрунтуйте поверхню.

Для того щоб створити унікальний текстурний ефект кварцу з розводами, а також гладкого кварцу необхідно виконати два простих кроки.

Крок №1. Нанесіть один тонкий та рівний шар базового покриття з ефектом під кварц. Використовуйте при цьому валик (L-228 мм, Ø 13 мм) для нанесення на стіни та валик (L-165 мм) для нанесення в кутах та на стиках. Дайте поверхні висохнути протягом 4 годин.

Крок №2А. Як тільки висохло базове покриття, нанесіть декоративне покриття серії «FAUX IMPRESSIONS™» з ефектом під золотистий кварц. За допомогою щітки профарбуйте кути та негайно розтягніть покриття на поверхню стіни за допомогою валика (L-165 мм, Ø 13 мм). Для великих ділянок поверхні використовуйте валик (L-228 мм, Ø 13 мм). Наносите покриття, довільними хвилястими рухами, частково перекриваючи попередній шар.

Для створення ефекту кварцу з розводами:

Крок №2Б. Поки декоративне покриття ще вологе, почніть хвилястими довільними рухами злегка проводити щіткою по поверхні стіни, частково перекриваючи попередній шар. Час від часу протирайте щітку. Зафарбуйте всю поверхню стіни вказаним способом.

Для створення ефекту гладкого кварцу:

Крок №2Б. Поки декоративне покриття ще вологе, почніть хвилястими рухами довільними злегка проводити шпателем по поверхні стіни, частково перекриваючи попередній шар. Іноді протирайте шпатель. Зафарбуйте всю поверхню стіни вказаним способом.

Для створення ефекту кварцу з бороздками:

Крок № 1. На підготовлену поверхню нанесіть два шари бажаного кольору фарби «Duration» для внутрішніх робіт глибоко матового ступеня глянцю. Використовуйте щітку для нанесення в кутах та на обробці. Поки фарба ще волога розмажте її поверхнею стіни за допомогою валика (L-152 мм, Ø 9,5 мм). Нанесення пензлем може створити на поверхні ефект «рамки для картини». Ділянки стін, що залишилися, профарбуйте за допомогою валика (L-228 мм, Ø 9,5 мм).

Крок № 2. Після того, як базовий шар висохне, нанесіть на поверхню декоративне покриття серії 'FAUX IMPRESSIONS™' з ефектом металік. За допомогою щітки профарбуйте кути та обробку, потім негайно розтягніть покриття на поверхню стіни за допомогою валика (L-152 мм, Ø 13 мм). Для великих ділянок поверхні використовуйте валик (L-228 мм, Ø 13 мм). Наносите покриття, довільними хвилястими рухами, частково перекриваючи попередній шар.

Крок №3А. Після того, як декоративне покриття з ефектом металік висохло, наносите декоративне покриття серії 'FAUX IMPRESSIONS™' з ефектом під золотистий кварц за допомогою валика (Ø 13 мм). Рекомендується наносити покриття на поверхню шириною не більше 1 м, т.к. ефект бороздок створюється за вологим шаром протягом 15 хвилин.

Крок №3Б. Проведіть щіткою по вологій поверхні, частково перекриваючи попередній шар, у напрямку зверху вниз і потім знизу вгору, створюючи бороздки з ефектом металіка. Час від часу протирайте щітку. Зафарбуйте всю поверхню стіни вказаним способом.

ОБМЕЖЕННЯ. Не змішувати з фарбами та морилками. Не використовувати для підлоги.

ОЧИСТКА проводиться за допомогою розчину води та мила.