Sherwin-Williams Faux Impressions Quartz Stone Base Сoat

Витрати28 м.кв./галон
В'яжуча речовинавініл
Сухий залишок54 ± 2 %
Маса в галоні4,96 кг
Ступінь глянцюматова
РозчинникВода
Час висиханняв умовах +25°С та 50% відносної вологості повітря на “відлип” 1 година. Повторно наносити фарбу через 4 години.
Упаковка1 галон (3,785л)
Ціна за 1 галон900,00 грн
Ціни актуальні з 9/9/2022

Гарантія від виробника 5 років

Латексне базове покриття з ефектом під кварц служить першим шаром при фарбуванні поверхні за технологією «Quartz Stone». Латексне базове покриття забезпечує високий рівень адгезії декоративного фінішного покриття під кварц серії «Faux impressions™» до робочої поверхні. Базове покриття з ефектом під кварц використовується для внутрішніх робіт і наноситься на такі заздалегідь загрунтовані поверхні: гіпсокартон, ДВП, штукатурка, дерево, кам'яна поклажа, цемент, цегла і т.д. Чи не вицвітає. Рекомендується наносити на матові, без блиску або напівматові поверхні.

Ґрунтування (на розсуд). Якщо пофарбована поверхня в хорошому стані, ґрунтування не потрібне. Нова поверхня завдяки ґрунтуванню набуде рівномірного вигляду.

  • Гіпсокартон, штукатурка, дерево, ДВП. Зашпаклюйте всі тріщини та прошліфуйте поверхню до гладкого вигляду. Видаліть пил після шліфування. Заштукатурену поверхню необхідно витримати. Фактурну, пористу або м'яку штукатурку необхідно обробити розчином оцтової кислоти та води (0,5 л: 3,78 л). Повторюйте процедуру, поки поверхня стане твердою, потім обробіть чистою водою і просушіть. Дерев'яну поверхню прошліфуйте абразивним матеріалом, потім зашпаклюйте шви, тріщини та щілини, прошліфуйте поверхню до гладкого вигляду. При необхідності нанесіть латексну ґрунтовку для стін та дерева для внутрішніх робіт «Premium».
  • Камінь, бетон, цемент, будівельний блок. Усі поверхні необхідно витримати протягом 30 днів. Видаліть з поверхні всі зайві речовини. Якщо фарбування необхідно здійснити раніше, ніж через 30 днів, витримайте поверхню протягом 7 днів і нанесіть грунтовку Loxon Concrete Masonry Primer при необхідності.

НАНЕСЕННЯ. Перед нанесенням на робочу поверхню рекомендується протестувати матеріали на експериментальному зразку. Підготуйте і за потреби загрунтуйте робочу поверхню. Використовуючи валик (Ø 9,5 мм) та міні-рамку (L-228 мм або L-165 мм), тонким рівним шаром нанесіть забарвлене в бажаний колір базове покриття з ефектом під кварц. За допомогою щітки профарбуйте кути та негайно по вологому шару за допомогою міні-валика нанесіть покриття. Ділянки, що залишилися, на поверхні стін профарбуйте за допомогою валика (L-228 мм). Використовуйте міні-валик (L-165 мм) та рамку для валика, щоб створити рівномірно забарвлений вигляд поверхні стелі, оздоблення та кутів. Нанесення пензлем може створити на поверхні ефект «рамки для картини». Після того, як базове покриття висохло, наносите будь-яке декоративне покриття під кварц серії «FAUX IMPRESSIONS™» і, в залежності від методу нанесення, з легкістю створюйте свій унікальний текстурний ефект (кварц з розводами, гладкий кварц, кварц металік з бороздками).

ОБМЕЖЕННЯ. Не рекомендується наносити на поверхні, що зазнають частої експлуатації. Не використовувати для підлоги.

ОЧИЩЕННЯ. Руки та інструменти очистіть розчином води та мила.