Спеціальні фарби для декорування

Спеціальне фінішне покриття Quartz Stone Impressions пропонує багаті візуальні та дотичні ефекти, що створюють привабливий фокус у Вашому домі. М'яко блискуча краса цієї колекції викликає вигляд напівдорогоцінного каміння, відкритого архітектурною діяльністю серед величних плато, високих гірських хребтів та глибоких каньйонів.

Використовуючи різні техніки нанесення, Ви можете досягти різних ефектів поверхні.

  • Створіть мерехтливу красу пісочних пляжів із Smooth Quartz Stone. З легкою тонкістю світло мерехтить, відбиваючись від оксамитової поверхні, показуючи просто чудову прозору якість. Ця техніка зробила б привабливе доповнення до будь-якої вітальні або передпокою.
  • Збільште візуальний вплив з Brushed Quartz Stone, використовуючи метод нанесення щіткою. Додатковий візуальний ефект і тактильність поверхні створюють ефект природності та м'якості, що ґрунтується на шарах та текстурах. Акцентуюча поверхня, фокус у гримерній чи вітальні.
  • Характерна риса техніки Striae Quartz Stone - у поєднанні двох стилів: використання підкладки 'металік' у поєднанні з мерехтливими відблисками Quartz Stone. Така техніка нанесення приносить чарівність, створюючи реальну перспективу та глибину. Спробуйте її у вашій кімнаті для гостей чи винному підвалі.